Ambulatorium medyczne

Ambulatorium medyczne na terenie firmy to dbanie o bezpieczeństwo wszystkich osób znajdujących się na terenie zakładu pracy.

Nasza firma oferuje możliwość utworzenia na terenie Państwa zakładu pracy Ambulatorium Medycznego (Punkt Pomocy Medycznej), gdzie nasz personel medyczny wraz z wyposażeniem będzie do dyspozycji dla każdej z osób znajdujących się na terenie zakładu w określonych godzinach lub całodobowo.

W porozumieniu z Państwem wybierzemy najlepszy sposób zabezpieczenia zakładu pracy dopasowując usługę pod rodzaj oraz wielkość, liczbę pracowników, czas pracy, możliwe zagrożenia oraz budżet.

Zajmiemy się wyposażeniem pomieszczenia w niezbędny sprzęt diagnostyczny, opatrunkowy oraz leki, a także w porozumieniu z Państwem wypracujemy schematy działania tego punktu oraz niezbędną dokumentacje pracy. Zapewnimy odpowiednią obsadę wykwalifikowanego personelu medycznego będącego w gotowości do działania.

Usługa może mieć formę ambulatorium medycznego stacjonarnego, gdzie pacjenci zgłaszają się samodzielnie jak i interwencji w miejscu wezwania, gdzie personel dociera pieszo lub na wielkopowierzchniowych zakładach pracy za pomocą ambulansu.

Pracownicy ambulatorium w czasie po za udzielaniem pomocy mogą wykonywać patrole piesze lub za pomocą pojazdu, prowadzić badania profilaktyczne, pobierać materiał do badań laboratoryjnych oraz prowadzić szkolenia z pierwszej pomocy czy dbać o prawidłowy stan zakładowych apteczek pierwszej pomocy.