Badania profilaktyczne i diagnostyka laboratoryjna w miejscu pracy

Badania profilaktyczne i pobranie materiału do badań laboratoryjnych w miejscu pracy.

Szybko, sprawnie, a wyniki odbierane internetowo.

Nasza firma oferuje możliwość pobrania badań laboratoryjnych pracowników zakładów pracy, placówek szkolnych, instytucji czy urzędów. Nasi pracownicy przyjadą do miejsca pracy, wypełnią dokumentacje, pobiorą materiał do badań laboratoryjnych, a następnie zawiozą do laboratorium. Wyniki tego samego dnia będą dostępne przez internet.

W naszej ofercie posiadamy również testy antygenowe w kierunku Covid-19 oraz testy Combo 4w1 (Covid-19, Grypa A/B, RSV), które już po kilkunastu minutach dają wynik na miejscu badania.

Mamy możliwość wykonać również badania profilaktyczne takie jak: pomiar ciśnienia tętniczego, saturacji, tętna, masy ciała i wzrostu wraz z wyliczeniem BMI, badanie poziomu glikemii czy wykonanie 12-odprowadzeniowego EKG. Usługa świetnie łączy się z dniem profilaktyki lub promocji zdrowia w firmie.

Cennik

Na cenę usługi diagnostyki laboratoryjnej składa się: dojazd do miejsca pracy (zgodnie z tabelą poniżej) + pobranie badań (25 zł) + koszt badań (pełen cennik w menu górnym i stopce).

Możliwość opłaty zbiorczej na podstawie faktury lub indywidualna płatność na miejscu za pomocą terminalu lub gotówki.

Badania profilaktyczne wyceniane są indywidualnie na podstawie zakresu usługi.

Usługa dostępna:
Poniedziałek – piątek 6.00 – 15.30
Sobota 6.00 – 10.00
Dojazd:
Miasto Kielce – 100 zł
Do 25 km od Kielc 150 zł
Do 50 km od Kielc 200 zł
Powyżej 50 km cena ustalana indywidualnie

Cennik wraz z cenami poszczególnych badań dostępny jest zakładce „Cennik” w menu górnym oraz w stopce. W przypadków braku badania w cenniku zachęcamy do kontaktu.

W obecnej chwili oferta badań profilaktycznych oraz diagnostyki laboratoryjnej w miejscu pracy realizowana jest na terenie Miasta Kielce oraz województwa Świętokrzyskiego.