Rozwój to ważny proces dla naszej firmy. W ostatnim czasie duży wysiłek złożyliśmy w nowy pomysł, którym dziś możemy się pochwalić!

W wakacje 2023 roku uruchomiliśmy nasze Zespoły Wyjazdowe w Warszawie!

Nowe miejsce to nowe możliwości, nowe zlecenia, nowe wyzwania. To ważny krok dla nas!

Dlaczego Warszawa?

Z Warszawą jesteśmy powiązani prywatnie i zawodowo od dawna. Jako Enduro-Med również wykonywaliśmy pojedyncze zlecenia w tym mieście w przeszłości, ale teraz ruszamy już w pełni jako nowy rejon działalności naszej firmy.

Dlaczego Enduro-Med?

Enduro-Med Spółka z o.o. (wcześniej Enduro-Med Dominik Pasek) to firma z Kielc, która działa od 2017 roku i świadczy swoje usługi na terenie całego kraju oraz za granicą. Nasze Zespoły Wyjazdowe są w pełni wyposażone w sprzęt diagnostyczny i leczniczy, dzięki czemu mogą w sposób skuteczny i bezpieczny realizować zabezpieczenia medyczne, wizyty domowe oraz transporty medyczne w tym także dla pacjentów w stanie zagrożenia życia i zdrowia. Jesteśmy zarejestrowanym podmiotem leczniczym, dzięki czemu możemy legalnie i w sposób profesjonalny świadczyć usługi medyczne w oparciu o najwyższe światowe standardy. Jesteśmy firmą, która wprowadza najnowsze rozwiązania, aby świadczyć usługi na jeszcze wyższym poziomie, dzięki temu przyczyniać się do jeszcze lepszej i bardziej profesjonalnej opieki nad pacjentem. 

Posiadamy doświadczenie w sprawowaniu zabezpieczenia medycznego imprez różnej wielkości (w tym imprez masowych i podwyższonego ryzyka), charakterze, terenie odbywania się, porach dnia i warunków atmosferycznych. Stale obsługujemy mecze Vive Kielce, wydarzenia na terenie Targów Kielce oraz wiele innych.

Enduro-Med Warszawa

Enduro-Med Warszawa to przede wszystkim usługi zabezpieczenia medycznego imprez (w tym również imprez masowych) oraz transportu medycznego i sanitarnego, ale również szkoleń z pierwszej pomocy. Oferta ta będzie przez nas powiększana w najbliższym czasie.

Podstawowy rejon działania to Miasto Stołeczne Warszawa i okolice, ale i całe województwo mazowieckie. Podkreślamy, że jako Enduro-Med jesteśmy w stanie zrealizować zlecenia na terenie całej Polski.

Jednym z pierwszych większych przedsięwzięć jest to, że od początku września przez cały miesiąc całodobowo pełni dyżur nasz zespól karetki na terenie Wojskowej Akademii Technicznej w Warszawie.

Czuwamy nad bezpieczeństwem nowych kandydatów na oficerów, którzy przez cały wrzesień będą odbywać podstawowe szkolenie wojskowe. A już 1 października rozpoczną rok akademicki jako zaprzysiężeni podchorążowie.

Za nami już pierwsze interwencje i wyjazdy. To nowe i ciekawe doświadczenie!

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Koordynator Medyczny Enduro-Med Warszawa

Ratownik Medyczny Krzysztof Kotuła

tel. 728090999