Wizyty domowe

W przychodni brak miejsc? Lekarz z POZ nie chce przyjść na wizytę domową? Pogotowie odmówiło przyjazdu? Niestety to historie, które coraz częściej słyszymy. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom przedstawiamy ofertę obejmującą kompleksową obsługę pacjenta w domu.

Pojedyncze Usługi Domowe

Często pacjenci potrzebują usług medycznych w swoim domu. Pojedyncza usługa domowa to przyjazd naszego pracownika do domu pacjenta i wykonanie konkretnej czynności medycznej.

Wizyty Pielęgnacyjne

Wizyta pielęgnacyjna to usługa polegająca na zadbaniu o stan higieniczny pacjentów o ograniczonej samodzielności.

Diagnostyka laboratoryjna

Pobranie materiału do badań laboratoryjnych w domu pacjenta.

Szybko i sprawnie, a wynik dostępny przez internet.

Transport medyczny i sanitarny

Dzwoniąc po transport medyczny czy sanitarny chcesz mieć pewność, że przyjedzie do Ciebie kompetentny zespół ze sprawnym sprzętem? Dbamy o to, aby nasze auta były sprawne, czyste, sprzęt sprawny, a ludzie dobrze się prezentowali. Posiadamy różne typy środków transportu dla pacjentów w różnym stanie zdrowia. 

Szkolenia z pierwszej pomocy

Nie od wczoraj wiadomo, że wiedzą należy się dzielić. Wykwalifikowani instruktorzy Enduro-Med pomogą wejść na kolejne szczyty bezpieczeństwa.

Indywidualne szkolenia z pierwszej pomocy

Szkolenia indywidualne to rozwiązanie przeznaczone dla pojedynczych osób, całych rodzin lub grup znajomych, którzy chcą się w zaciszu swojego otoczenia nauczyć pierwszej pomocy.