Zabezpieczenia medyczne

Organizując koncert, targi, imprezę masową, sportowa, event firmowy czy kulturalny musisz się zmierzyć z ogromem pracy, aby osiągnąć zamierzony efekt. Jednym z kluczowych aspektów powinno być bezpieczeństwo uczestników jak i organizatorów, czyli potrzebne jest dobre zabezpieczenie medyczne!

Wizyty domowe

W przychodni brak miejsc? Lekarz z POZ nie chce przyjść na wizytę domową? Pogotowie odmówiło przyjazdu? Niestety to historie, które coraz częściej słyszymy. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom przedstawiamy ofertę obejmującą kompleksową obsługę pacjenta w domu.

Pojedyncze Usługi Domowe

Często pacjenci potrzebują usług medycznych w swoim domu. Pojedyncza usługa domowa to przyjazd naszego pracownika do Państwa domu i wykonanie konkretnej czynności medycznej.

Wizyty Pielęgnacyjne

Wizyta pielęgnacyjna to usługa polegająca na zadbaniu o stan higieniczny pacjentów o ograniczonej samodzielności.

Diagnostyka laboratoryjna

Badania krwi, moczu, kału w Twoim domu. Testy antygenowe w kierunku Covid-19 wraz unijnym zaświadczeniem w języku polskim i angielskim.

Transport medyczny i sanitarny

Dzwoniąc po transport medyczny czy sanitarny chcesz mieć pewność, że przyjedzie do Ciebie kompetentny zespół ze sprawnym sprzętem? Dbamy o to, aby nasze auta były sprawne, czyste, sprzęt sprawny, a ludzie dobrze się prezentowali. Posiadamy różne typy środków transportu dla pacjentów w różnym stanie zdrowia. 

Szkolenia

Nie od wczoraj wiadomo, że wiedzą należy się dzielić. Wykwalifikowani instruktorzy Enduro-Med pomogą Twojemu zespołowi wejść na kolejne szczyty bezpieczeństwa

Wynajem ambulansów