Zabezpieczenia medyczne

Organizując koncert, targi, imprezę masową, sportowa, event firmowy czy kulturalny musisz się zmierzyć z ogromem pracy, aby osiągnąć zamierzony efekt. Jednym z kluczowych aspektów powinno być bezpieczeństwo uczestników jak i organizatorów, czyli potrzebne jest dobre zabezpieczenie medyczne!

Ambulatorium medyczne

Ambulatorium medyczne na terenie firmy to dbanie o bezpieczeństwo wszystkich osób znajdujących się na terenie zakładu pracy.

Badania profilaktyczne i diagnostyka laboratoryjna w miejscu pracy

Badania profilaktyczne i pobranie materiału do badań laboratoryjnych w zakładzie pracy, placówce szkolnej, instytucji czy urzędzie.

Szybko, sprawnie, a wyniki odbierane internetowo.

Kursy pierwszej pomocy dla firm i instytucji

Nie od wczoraj wiadomo, że wiedzą należy się dzielić. Wykwalifikowani instruktorzy Enduro-Med pomogą Twojemu zespołowi wejść na kolejne szczyty bezpieczeństwa poprzez szkolenia z pierwszej pomocy oraz wyposażenie miejsca pracy w sprzęt do udzielania pomocy.

Transport medyczny i sanitarny

Dzwoniąc po transport medyczny czy sanitarny chcesz mieć pewność, że przyjedzie do Ciebie kompetentny zespół ze sprawnym sprzętem? Dbamy o to, aby nasze auta były sprawne, czyste, sprzęt sprawny, a ludzie dobrze się prezentowali. Posiadamy różne typy środków transportu dla pacjentów w różnym stanie zdrowia. 

Wynajem ambulansów